SG73P2ARTTD86R6F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD86R6F
JLCPCB Part #
C5893749
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS