SG73P2ARTTD7R5J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD7R5J
JLCPCB Part #
C6295087
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS