SG73P2ARTTD750J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD750J
JLCPCB Part #
C6678428
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS