SG73P2ARTTD7152F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD7152F
JLCPCB Part #
C7360379
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS