SG73P2ARTTD6491F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD6491F
JLCPCB Part #
C6483097
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS