SG73P2ARTTD565J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD565J
JLCPCB Part #
C7311412
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS