RK73B2ARTTD395G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD395G
JLCPCB Part #
C4264975
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS