SG73P2ARTTD5233D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD5233D
JLCPCB Part #
C5751477
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS