RN73R2ETTD2102D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2102D50
JLCPCB Part #
C2605531
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS