SG73P2ARTTD4992D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4992D
JLCPCB Part #
C7360351
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS