SG73P2ARTTD4221D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4221D
JLCPCB Part #
C7311370
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS