SG73P2ARTTD390G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD390G
JLCPCB Part #
C6483069
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS