RN73H2ETTD6803F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6803F50
JLCPCB Part #
C4344682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS