SG73P2ARTTD3483D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3483D
JLCPCB Part #
C6295022
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS