RN73H2ETTD1670F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1670F100
JLCPCB Part #
C4001241
Description
167Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS