SG73P2ARTTD2610D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2610D
JLCPCB Part #
C7079313
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS