RK73G1ETTP7151D
MFR.Part #
RK73G1ETTP7151D
JLCPCB Part #
C2579612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS