SG73P2ARTTD23R2F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD23R2F
JLCPCB Part #
C5893608
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS