RK73H2ETTD2R10F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2R10F
JLCPCB Part #
C2577449
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS