RN732BTTD3741F100
MFR.Part #
RN732BTTD3741F100
JLCPCB Part #
C4227727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS