SG73P2ARTTD155G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD155G
JLCPCB Part #
C5911536
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS