SG73P2ARTTD131G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD131G
JLCPCB Part #
C6482547
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS