SG73P2ARTTD1072F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1072F
JLCPCB Part #
C6678233
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS