RN73R1JTTD6900F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD6900F100
JLCPCB Part #
C4295928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS