SG73P1JTTD39R0F
MFR.Part #
SG73P1JTTD39R0F
JLCPCB Part #
C4331330
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS