SG73P1JTTD34R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD34R0D
JLCPCB Part #
C4275097
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS