SG73P1JTTD2R67F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2R67F
JLCPCB Part #
C4268049
Description
-55℃~+155℃ 2.67Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS