SG73P1JRTTD61R9F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD61R9F
JLCPCB Part #
C7311185
Description
-55℃~+155℃ 333mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS