SG73P1JRTTD5103F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD5103F
JLCPCB Part #
C6221288
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS