RN73H2ETTD39R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD39R0D50
JLCPCB Part #
C4205805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS