SG73P1JRTTD3R6J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3R6J
JLCPCB Part #
C6678145
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS