RN732BTTD4812A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4812A05
JLCPCB Part #
C4334189
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS