SG73P1JRTTD3832D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3832D
JLCPCB Part #
C6678129
Description
-55℃~+155℃ 333mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS