SG73P1JRTTD2942F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2942F
JLCPCB Part #
C7360049
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS