HV733ARTTE5233D
MFR.Part #
HV733ARTTE5233D
JLCPCB Part #
C6274010
Description
-55℃~+155℃ 1W 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS