SG73P1JRTTD1691F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1691F
JLCPCB Part #
C7077535
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS