SG73P1JRTTD1691D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1691D
JLCPCB Part #
C6678065
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS