SG73P1JRTTD1004D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1004D
JLCPCB Part #
C6221141
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS