RN73H2BTTD6342F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6342F10
JLCPCB Part #
C2559348
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS