SG73P1EWTTP913G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP913G
JLCPCB Part #
C4016704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS