SG73P1EWTTP625G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP625G
JLCPCB Part #
C4200419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS