SG73P1EWTTP825G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP825G
JLCPCB Part #
C4282920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS