SG73P1EWTTP5490F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5490F
JLCPCB Part #
C4008602
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS