SG73P1EWTTP5101D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5101D
JLCPCB Part #
C5750689
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS