SG73P1EWTTP4R3J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP4R3J
JLCPCB Part #
C4067886
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS