RN732BTTD4072D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4072D10
JLCPCB Part #
C3926707
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS