SG73P1EWTTP430J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP430J
JLCPCB Part #
C4084682
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS