RN73H1JTTD1562D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1562D10
JLCPCB Part #
C4263684
Package
0603
Description
100mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS