SG73P1EWTTP392J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP392J
JLCPCB Part #
C4082312
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS