SG73P1EWTTP3602F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3602F
JLCPCB Part #
C4127806
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS